-5%

LX4431 Фильтр воздуха (KNECHT)
916,61 ₴
870,47 ₴
- Готово к отправке
- Код: LX4431
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX4431 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LX 4431 |
| Производитель | Knecht |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 257.5 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Высота | 51 мм |
| Материал уплотнения | Пластик |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | ASX, Lancer, Galant, Outlander, 4008, Grandis |
Информация для заказа
- Цена: 870,47 ₴
