LX4060 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX 4060 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 210.7 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Высота | 44.4 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | Mini, BMW |
| Совместимость с моделью | X1, Clubman |
Информация для заказа
- Цена: 1 143,34 ₴


