-5%

701264 VALEO РАСДИАТОР ОХОЛОДЖИВАНИЕ
6 721,52 ₴
6 383,21 ₴
- Готово к отправке
- Код: 701264
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Valeo - це французький глобальний бренд, який спеціалізується на виробництві автомобільних компонентів і систем для автомобільної промисловості. Компанія була заснована в 1923 році в місті Сен-Обен, Франція, і зараз є одним з провідних постачальників автомобільних технологій у світі. Основні напрямки діяльності компанії Valeo: Виробництво кондиціонерів, радіаторів охолодження, компонентів систем охолодження для автомобілів, виробництво електронічних систем, таких як системи безпеки, датчики, адаптивне освітлення, бортові комп'ютери тощо Розробка і виробництво зчеплення, компонентів трансмісій, елементів передачі потужності, виготовлення склоочисників, мийок для лобового скла, системи контролю видимості. Valeo акцентує увагу на інноваціях, дослідженнях та розробках нових технологій для покращення безпеки, комфорту та сталості в автомобільній промисловості. Компанія має велику глобальну мережу виробничих підприємств та дослідницьких центрів у різних країнах світу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 701264 |
| Производитель | Valeo |
| Материал | Алюминий |
| Ширина ядра радиатора | 428 мм |
| Длина ядра радиатора | 505 мм |
| Глубина ядра радиатора | 16 мм |
| Назначение | Для автомобилей без масляного радиатора |
| Конструктивные особенности | Без колпачка |
| Тип крепления ребер | Паянные |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Pulsar, Juke |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 21 |
| Ø випускного отвору [мм] | 35 |
| Ø впускного отвору [мм] | 35 |
| Вес (кг) | 4,89 |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 505 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без ковпачка |
| Назва бренду | VALEO |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ без оливного радіатора |
| Тип запчасти | Радіатор, система охолодження двигуна |
| Тип корпуса | Пластмасовий корпус |
| Ширина решітки [мм] | 428 |
Информация для заказа
- Цена: 6 383,21 ₴