-5%

94049000 TEXTAR Тормозной барабан
5 241,13 ₴
4 977,34 ₴
- Готово к отправке
- Код: 94049000
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Textar відомий як виробник гальмівних компонентів, зокрема гальмівних колодок і дисків, для автомобілів. Він належить до групи компаній TMD Friction, яка спеціалізується на розробці і виробництві різноманітних гальмівних систем та компонентів для автомобілів та інших видів транспорту. Textar співпрацює з численними виробниками автомобілів, надаючи оригінальні гальмівні компоненти на конвеєрну збірку. Основні продукти бренду Textar включають: Гальмівні колодки: Textar пропонує широкий вибір гальмівних колодок для різних типів автомобілів, включаючи легкові авто, вантажівки та комерційний транспорт. Гальмівні диски: Виробництво гальмівних дисків також є однією з ключових галузей Textar. Диски виготовляються з високоякісних матеріалів, що забезпечує ефективне гальмування та довгий термін служби. Textar також виготовляє додаткові комплектуючі, які важливі для правильної установки гальмівних компонентів, такі як антискрипові пластини, датчики зносу та інші деталі. Бренд Textar активно працює над вдосконаленням своїх гальмівних систем і використовує сучасні технології та інновації, щоб забезпечити максимальну ефективність та безпеку гальмування. Продукція Textar відома своєю високою якістю, ефективністю гальмування та тривалістю служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 94049000 |
| Производитель | Textar |
| Диаметр барабана | 334 мм |
| Высота | 65 мм |
| Внутренняя высота барабана | 57 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Диаметр отверстия ступицы | 65 мм |
| Конструктивные особенности | Без колесных шпилек |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | ID.4, Q4, ID.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 39 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Ø отвору для колісного болта [мм] | 15,3 |
| Вес (кг) | 8,6 |
| Видима висота гальмівного барабана [мм] | 65,3 |
| Висота паковання [см] | 10,1 |
| Внутрішня висота гальмівного барабана [мм] | 57 |
| Гальмівна установка | для стоянкового гальма |
| Довжина паковання [см] | 36,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без маточини колеса |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 280 |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній [мм] | 334 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана [мм | 281 |
| Назва бренду | TEXTAR |
| Схема розточування / кількість отворів | 05/06 |
| Тип запчасти | Гальмівний барабан |
| Ширина паковання [см] | 35,9 |
Информация для заказа
- Цена: 4 977,34 ₴