Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 122.810 |
| Производитель | ELRING |
| Толщина | 1.75 мм |
| Толщина после затяжки | 1.66 мм |
| Диаметр | 91 мм |
| Материал | Волокнистый композит |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | V-Class, Musso, Vito, C-Class, 124, Korando |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр [мм] | 91 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Тип запчасти | Ущільнення, голівка циліндра |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя ( | 456.111 |
Информация для заказа
- Цена: 1 065,65 ₴
