Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 524.215 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 93 мм |
| Внешний диаметр | 114 мм |
| Высота | 11.5 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong, Mercedes-Benz, Maybach, Chrysler |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, Kyron, Crossfire, SLS AMG, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Rexton, Actyon, Korando, SL, R-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 11,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 93 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з монтажною втулкою |
| Дотримуватися вказівок з монтажу | <> |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 114 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Материал | PTFE (політетрафторетилен))/ACM (поліакриловий кау |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Информация для заказа
- Цена: 665,15 ₴

