-5%

LX1808 Фільтр повітря (KNECHT)
395,81 ₴
375,89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: LX1808
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX1808 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX1808 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Высота | 56 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Accent, Rio |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 172 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 56 |
| Висота паковання [см] | 27 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Довжина паковання [см] | 14 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 134 |
| Ширина паковання [см] | 6,1 |
Информация для заказа
- Цена: 375,89 ₴

