Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 493.141 |
| Производитель | ELRING |
| Толщина | 0.52 мм |
| Толщина после затяжки | 0.52 мм |
| Диаметр | 73.9 мм |
| Материал | Многослойная сталь |
| Количество слоев прокладки | 2 |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Adam, Insignia, Astra, Cascada, Orlando, Corsa, Volt , Zafira , Aveo, Cruze, Mokka, Meriva |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр [мм] | 73,9 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Количество слоев | 2 |
| Монтажна товщина [мм] | 0,52 |
| Тип запчасти | Ущільнення, голівка циліндра |
| Толщина (мм) | 0,52 |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя ( | 751.970 |
Информация для заказа
- Цена: 982,59 ₴
