-5%

LX3456 Фильтр воздуха (KNECHT)
531,99 ₴
505,21 ₴
- Готово к отправке
- Код: LX3456
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX3456 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | LX3456 |
| Производитель | Knecht |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 238.5 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Высота | 59 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Opel |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus, DS3, Corsa, 308, Crossland X / Crossland, 208, C3, 2008, C-Elysee |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 184 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 59 |
| Висота паковання [см] | 24 |
| Довжина [мм] | 238,5 |
| Довжина паковання [см] | 13 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 121 |
| Ширина паковання [см] | 6,5 |
Информация для заказа
- Цена: 505,21 ₴

