Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 508.462 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 85 мм |
| Внешний диаметр | 105 мм |
| Высота | 8 мм |
| Материал | Фторкаучук |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | Dacia, Renault, Москвич, Volvo, Suzuki, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | 10, 480, Solenza, 11, Kangoo, Epica, Espace, Laguna, 2142, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, 460, Clio, Megane, V40, S40, Samurai, Scenic, Super 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 85 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Информация для заказа
- Цена: 451,80 ₴

