Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 905.910 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Внешний диаметр | 85.3 мм |
| Высота | 8 мм |
| Направление вращения сальника | Переменное |
| Материал | Полиакрилат |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, V-Class, SL, Vito, C-Class, 124 |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 15 |
| Висота [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85,3 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A/BS |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, диференціал |
| Тип нарізання | Змінна нарізь |
Информация для заказа
- Цена: 408,61 ₴

