-5%

CFF100478 Фільтр палива (Champion)
790,84 ₴
751,04 ₴
- Готово к отправке
- Код: CFF100478
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CFF100478 |
| Высота | 164 мм |
| Внешний диаметр | 61 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Roomster, Altea, Multivan, Scirocco, Ibiza |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 7.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Ø випускного отвору [мм] | 7,9 |
| Ø впускного отвору [мм] | 7,9 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 164,5 |
| Висота паковання [см] | 17,8 |
| Довжина паковання [см] | 6,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 61,2 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання [см] | 6,4 |
Информация для заказа
- Цена: 751,04 ₴