Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 045.772 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Высота | 7.6 мм |
| Материал | NBR |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Внешний диаметр | 52 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Dacia, Audi |
| Совместимость с моделью | 10, 100, Jetta, Passat, 80, Caddy, Parati, Polo, Lupo, Toledo, Golf, Derby, Cordoba, Corrado, Coupe, Scirocco, 1325, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 7,6 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 40 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW BD |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, маточина колеса |
Информация для заказа
- Цена: 84,90 ₴

