-5%

158.430 ELRING Сальник вала двигуна
808,78 ₴
768,08 ₴
- Готово к отправке
- Код: 158.430
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 158.430 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 85 мм |
| Внешний диаметр | 105 мм |
| Высота | 11 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | Porsche, Volkswagen, Audi, Bentley, Skoda, Ford, Seat |
| Совместимость с моделью | Bora, Boxster, Flying Spur, Panamera, 718, Passat, Eos, Phaeton, Superb, Polo, Fabia, Leon, Cayenne, Cayman, Bentayga, Q7, 911, Fox, Continental Flying Spur, Toledo, Rapid, Touareg, A3, Transporter, A8, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Continental, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 85 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з монтажною втулкою |
| Дотримуватися вказівок з монтажу | <> |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | ASW |
| Материал | PTFE (політетрафторетилен) |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Информация для заказа
- Цена: 768,08 ₴
