-5%

ELG5234 Фільтр палива (Mecafilter)
493,32 ₴
468,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: ELG5234
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Mecafilter - це французький виробник автомобільних фільтрів з більш ніж 30-річним досвідом у галузі. Компанія спеціалізується на виробництві повітряних, масляних, паливних та кабінних фільтрів для автомобілів, вантажних автомобілів, мотоциклів та інших видів транспорту. Фільтри Mecafilter виготовляються з використанням передових технологій та високоякісних матеріалів, таких як еластомери, пластик та метал. Компанія має сучасні виробничі потужності, що дозволяє забезпечувати високу якість та надійність своїх продуктів. Фільтри Mecafilter допомагають забезпечити оптимальну роботу двигуна, знижуючи ризик пошкодження від забруднення, та зменшуючи викиди в атмосферу. Крім того, салонні фільтри Mecafilter допомагають зменшити рівень забруднення та запаху в салоні автомобіля, забезпечуючи комфортні умови для пасажирів. Крім того, Mecafilter постійно вдосконалює свої продукти та технології виробництва, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів та відповісти на поточні тенденції в галузі автомобільної індустрії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mecafilter |
| Код запчасти | ELG5234 |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 87 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 8 мм |
| Высота | 198 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Совместимость с моделью | Bora, Superb, Toledo, A3, A4, Octavia, A6, New Beetle, Leon, Punto, Golf, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 218 |
| Ø випускного отвору [мм] | 8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 8 |
| Виконання фільтра | з обігрівом фільтра |
| Висота [мм] | 198 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 87 |
| Назва бренду | MECAFILTER |
| Обмеження виробника | Bosch/Mahle |
| Розмір нарізі | Purge M10x1.5 |
| Тип запчасти | Фільтр палива |
| Тип топлива | Дизельне паливо |
Информация для заказа
- Цена: 468,49 ₴

