-5%

CAF101013P Фильтр воздуха (Champion)
538,98 ₴
511,85 ₴
- Готово к отправке
- Код: CAF101013P
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Champion - це відомий виробник автомобільних запчастин та аксесуарів, який пропонує високоякісні та надійні рішення для автомобілів різних марок та моделей. Компанія була заснована понад 100 років тому в США і з того часу успішно розширила свою діяльність по всьому світу. Фільтри Champion виготовляються з використанням найсучасніших технологій та матеріалів, що гарантує їх ефективність та довговічність. Вони допомагають зберегти двигун автомобіля в оптимальному стані, забезпечуючи чисте повітря та паливо для найкращої роботи техніки. Champion пропонує широкий асортимент фільтрів, що включає в себе повітряні, оливні, паливні та кабінові фільтри, які підходять для різних марок та моделей автомобілів. Кожен фільтр проходить ретельну перевірку якості, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CAF101013P |
| Длина | 212 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Высота | 69 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Corsa |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 43 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 49 |
| Висота [мм] | 69 |
| Висота паковання [см] | 7,2 |
| Довжина 1 [мм] | 201 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Довжина паковання [см] | 26,5 |
| Назва бренду | CHAMPION |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 [мм] | 190 |
| Ширина 2 [мм] | 186 |
| Ширина [мм] | 202 |
| Ширина паковання [см] | 26,5 |
Информация для заказа
- Цена: 511,85 ₴
