Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | T42162 |
| Производитель | Gates |
| Тип | Ролик |
| Покрытие | Гладкое |
| Материал | Металл |
| Внешний диаметр | 60 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Совместимость с моделью | C1, 3, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Figo, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, Xsara Picasso, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Nemo |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип запчасти | Відвідний/напрямний ролик, зубчастий ремінь |
| Ширина [мм] | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 680,21 ₴

