-5%

T42050 (7786-21343) Окружающий ролик ремня ГРМ GATES POWERGRIP IDLER
1 129,49 ₴
1 072,64 ₴
- Готово к отправке
- Код: T42050
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gates |
| Код запчасти | T42050 |
| Тип | Ролик |
| Покрытие | Гладкое |
| Материал | Металл |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Ширина | 29.5 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Crafter, Octavia, A3, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип запчасти | Відвідний/напрямний ролик, зубчастий ремінь |
| Ширина [мм] | 29,5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 072,64 ₴
