-5%

LX2792 Фильтр воздуха (KNECHT)
569,41 ₴
540,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: LX2792
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX2792 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX2792 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 239 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 54 мм |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Corolla, Verso, Auris, NX, RAV4, Avensis, Yaris, LS |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 175 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 54 |
| Висота [мм] | 54 |
| Висота паковання [см] | 24 |
| Довжина 1 [мм] | 239 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Довжина паковання [см] | 21 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина 1 [мм] | 175 |
| Ширина [мм] | 175 |
| Ширина паковання [см] | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 540,75 ₴

