-5%

DF6752S TRW - Гальмівний диск
2 975,76 ₴
2 825,99 ₴
- Готово к отправке
- Код: DF6752S
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і кермового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструментарій. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях. Компанія TRW пропонує асортимент з 1012 номерів деталей, який охоплює 98% європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо йдеться про високовуглецеві гальмівні диски. На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила понад 350 мільйонів супортів, асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе понад 650 позицій, TRW виробляє понад 12 млн. гальмівних. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції серед найвідоміших виробників запчастин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | DF6752S |
| Цвет | Черный |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 55.4 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 111.5 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 33 мм |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Производитель | TRW |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Custom, Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 161 |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 111,5 |
| Висота [мм] | 55,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 93 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0176/0644 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 308 |
| Мін. товщина [мм] | 30 |
| Назва бренду | TRW |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Поверхность | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі 1 | M10 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип запчасти | Тормозной диск |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 33 |
Информация для заказа
- Цена: 2 825,99 ₴
