-5%

728.880 Elring Сальник вала двигателя
679,10 ₴
644,92 ₴
- Готово к отправке
- Код: 728.880
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ElringKlinger AG - це німецький виробник автомобільних запчастин та компонентів, відомий своєю спеціалізацією на герметиках, прокладках, ущільненнях та інших продуктах для двигунів та систем. Компанія була заснована у 1879 році в Штутгарті, Німеччина. Вона починала як маленьке підприємство, що спеціалізувалось на виробництві гумових ущільнень для машин та інших промислових застосувань. З роками ElringKlinger росла та розвивалася, розширюючи свої можливості та асортимент продукції. Вони також активно впроваджували нові технології та інновації, що дозволило їм стати ключовим гравцем на ринку автомобільних ущільнень та герметиків. Компанія співпрацює зі своїми партнерами у автомобільній промисловості та постачає важливі компоненти для двигунів, трансмісій та інших систем. Вони відомі своєю високою якістю продукції та надійністю ущільнюючих рішень. Сьогодні ElringKlinger - це глобальна компанія з міжнародними партнерами та клієнтами. Вони постійно розширюють свою географічну присутність та вдосконалюють свої технології, щоб відповідати вимогам ринку та задовольнити потреби автомобільних виробників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 728.880 |
| Производитель | ELRING |
| Внутренний диаметр | 85 мм |
| Внешний диаметр | 105 мм |
| Высота | 12 мм |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Superb, Touareg, Jetta, Multivan, A4, A3, A6, A8, Transporter, Passat, TT, Q3, New Beetle |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 10 |
| Висота [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 85 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з монтажною втулкою |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 105 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AW/BS |
| Материал | PTFE (політетрафторетилен))/ACM (поліакриловий кау |
| Назва бренду | ELRING |
| Тип запчасти | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Информация для заказа
- Цена: 644,92 ₴