-5%

23226 FEBI - Комплект підшипника ступиці
1 399,29 ₴
1 328,87 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23226FE
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компанія FEBI - це німецький виробник та постачальник автомобільних запчастин, рідин та компонентів, що відіграє важливу роль на ринку автозапчастин. Компанія була заснована в 1844 році в місті Еннаберг, Німеччина. З того часу FEBI активно розвивалася та стала відомою завдяки своєму високому стандарту якості та широкому асортименту продукції. Вони спеціалізуються на виробництві запчастин для підвіски, керування, двигуна та інших систем автомобілів. FEBI завжди була на передовому рівні технологій та інновацій. Компанія постійно вдосконалювала свою продукцію та розробляла нові технічні рішення, що дозволяло їм задовольнити потреби автомобільних виробників та власників автомобілів. Сьогодні FEBI є визнаним гравцем на ринку автозапчастин. Вони мають велику продуктову лінійку, що охоплює різні типи автомобільних компонентів. Бренд відомий своєю надійністю, якістю та гарною репутацією серед автомобільних фахівців та власників автомобілів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 23226 |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Ширина | 37 мм |
| Внутренний диаметр | 42 мм |
| Внешний диаметр | 75 мм |
| Тип подшипника | Конический качения |
| Место установки | Передний правый |
| Конструктивные особенности | С осевой гайкой |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | A-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 101 |
| Вес (кг) | 0,67 |
| Виконання підшипника | Конічний роликовий підшипник |
| Внутрішній діаметр [мм] | 42 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з гайкою осі втулки |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Назва бренду | FEBI BILSTEIN |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип запчасти | Комплект колісних підшипників |
| Ширина [мм] | 37 |
Информация для заказа
- Цена: 1 328,87 ₴
