-5%

LX4084 Фільтр повітря (KNECHT)
1 198,61 ₴
1 138,28 ₴
- Готово к отправке
- Код: LX4084
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LX4084 (KNECHT) - фільтр виробництва концерну Mahle Gmbh Stuttgart. Компанія вважається одним з найбільших у світі виробників оригінальних комплектуючих для двигунів внутрішнього згоряння - продукція поставляється більш ніж 30 автомобільним компаніям. Асортимент продукції практично повністю покриває потреби автомобільної промисловості. Асортимент фільтруючих елементів Mahle і Kneht включає в себе кілька десятків тисяч фільтрів - практично для будь-якого легкового та вантажного автомобіля. Фільтрувальні елементи, що випускаються на цих заводах, проходять найжорсткіший контроль на всіх етапах виробництва, що виключає можливість виготовлення неякісної продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knecht |
| Код запчасти | LX4084 |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 342 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Высота | 77 мм |
| Материал уплотнения | Пенопласт |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X3, X5 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 34 |
| Вага нетто [г] | 250 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 77 |
| Висота паковання [см] | 35 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Довжина паковання [см] | 12 |
| Назва бренду | KNECHT |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 113 |
| Ширина паковання [см] | 8,5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 138,28 ₴

