-5%

T43159 (7784-21133) Натяжний ролик ременя ГРМ GATES POWERGRIP TENSIONER
1 052,92 ₴
999,92 ₴
- Готово к отправке
- Код: T43159
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпорація Gates зі штаб-квартирою в Денвері (США) є провідним виробником високотехнологічних гумових ременів і шлангів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Корпорація Gates поставляє комплектуючі не тільки для великих автомобільних концернів і машинобудівних підприємств, але також і для ринку післяпродажного обслуговування. Автомобілебудування, транспорт, сільське господарство, гірничодобувна галузь, будівництво, оргтехніка, комп'ютери і харчова промисловість - основні галузі, в яких працює корпорація. Системи ремінних передач Gates виготовляються за OEM-замовленнями для багатьох виробників у всьому світі, що дозволяє корпорації Gates пропонувати аналоги заводських компонентів для післяпродажного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gates |
| Код запчасти | T43159 |
| Тип | Ролик |
| Покрытие | Гладкое |
| Внешний диаметр | 70.5 мм |
| Внутренний диаметр | 8 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | 1007, 307, 308, 206, 207, Xsara, Berlingo, C2, C3, C4, Xsara Picasso, Partner, C-Elysee |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 33 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5 |
| Назва бренду | GATES |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип запчасти | Натяжний ролик, зубчастий ремінь |
| Ширина [мм] | 30,5 |
Информация для заказа
- Цена: 999,92 ₴
