-5%

Комплект тормозных накладок, дисковый тормоз JAPKO 50238
847,29 ₴
804,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50238
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
JAPKO, марка групи Japanparts Італія. Присутня на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин азіатських машин (японських, корейських, індійських, американських тощо). Асортимент продукції, який постачає ASHIKA, досить широкий і включає механічну лінію (фільтри, гідравлічні деталі, амортизатори, зчеплення тощо), шліфувальну лінію (поршні, головки блоків циліндрів, тертяні підшипники тощо), електричну лінію (стартери, генератори, свічки, короткозамки тощо) та підвіску (амортизатори, рульове управління, деталі підвіски). Сьогодні бренд Japko надійний постачальник підвіски та електроніки для автомобілів. Вони виробляють продукцію з високим стандартом якості та надійності, що дозволяє водіям забезпечити характеристики свого автомобіля з врахуванням їхніх вимог та потреб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 50238 |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 61 мм |
| Высота внутренней накладки | 58 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Тип | Дисковые |
| Назначение | Передние колеса |
| Производитель | Japko |
| Совместимость с маркой | Toyota, Daihatsu |
| Совместимость с моделью | Charade, Yaris |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 481 |
| Висота 1 [мм] | 58 |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина 1 [мм] | 152 |
| Довжина [мм] | 150 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Назва бренду | JAPKO |
| Номер WVA | 24022 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип тормоза | Дискове гальмо |
| Тип запчасти | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Толщина (мм) | 18 |
Информация для заказа
- Цена: 804,65 ₴
