-5%

Комплект тормозных накладок, дисковый тормоз JAPKO 51K06
591 ₴
561,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: 51K06
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
JAPKO, марка групи Japanparts Італія. Присутня на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин азіатських машин (японських, корейських, індійських, американських тощо). Асортимент продукції, який постачає ASHIKA, досить широкий і включає механічну лінію (фільтри, гідравлічні деталі, амортизатори, зчеплення тощо), шліфувальну лінію (поршні, головки блоків циліндрів, тертяні підшипники тощо), електричну лінію (стартери, генератори, свічки, короткозамки тощо) та підвіску (амортизатори, рульове управління, деталі підвіски). Сьогодні бренд Japko надійний постачальник підвіски та електроніки для автомобілів. Вони виробляють продукцію з високим стандартом якості та надійності, що дозволяє водіям забезпечити характеристики свого автомобіля з врахуванням їхніх вимог та потреб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 51K06 |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 41 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Тип | Дисковые |
| Назначение | Задние колеса |
| Производитель | Japko |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Sonata, Optima, XLV, Soul, Elantra, Sportage, Korando, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Tivoli, Rio, Tucson, i20, Grandeur, Veloster, I30, i40 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 481 |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 100 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Назва бренду | JAPKO |
| Номер WVA | 24936 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип тормоза | Дискове гальмо |
| Тип запчасти | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Толщина (мм) | 16 |
Информация для заказа
- Цена: 561,25 ₴




