-5%

21MI1 JAPKO-Фільтр салону
336,18 ₴
319,26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: 21MI1
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
JAPKO, марка групи Japanparts Італія. Присутня на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин азіатських машин (японських, корейських, індійських, американських тощо). Асортимент продукції, який постачає ASHIKA, досить широкий і включає механічну лінію (фільтри, гідравлічні деталі, амортизатори, зчеплення тощо), шліфувальну лінію (поршні, головки блоків циліндрів, тертяні підшипники тощо), електричну лінію (стартери, генератори, свічки, короткозамки тощо) та підвіску (амортизатори, рульове управління, деталі підвіски). Сьогодні бренд Japko надійний постачальник підвіски та електроніки для автомобілів. Вони виробляють продукцію з високим стандартом якості та надійності, що дозволяє водіям забезпечити характеристики свого автомобіля з врахуванням їхніх вимог та потреб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 21MI1 |
| Производитель | Japko |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 173.5 мм |
| Ширина внутренней накладки | 108 мм |
| Высота | 56 мм |
| Высота внутренней накладки | 31 мм |
| Совместимость с моделью | Galant |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 481 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота 1 [мм] | 31 |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Назва бренду | JAPKO |
| Тип запчасти | Фільтр, повітря у салоні |
| Ширина 1 [мм] | 108 |
| Ширина [мм] | 173,5 |
Информация для заказа
- Цена: 319,26 ₴
