-5%

20383 JAPKO-Фільтр повітря
198,23 ₴
188,25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20383
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
JAPKO, марка групи Japanparts Італія. Присутня на ринку з 1989 року як лідер сектора імпорту та дистрибуції запчастин азіатських машин (японських, корейських, індійських, американських тощо). Асортимент продукції, який постачає ASHIKA, досить широкий і включає механічну лінію (фільтри, гідравлічні деталі, амортизатори, зчеплення тощо), шліфувальну лінію (поршні, головки блоків циліндрів, тертяні підшипники тощо), електричну лінію (стартери, генератори, свічки, короткозамки тощо) та підвіску (амортизатори, рульове управління, деталі підвіски). Сьогодні бренд Japko надійний постачальник підвіски та електроніки для автомобілів. Вони виробляють продукцію з високим стандартом якості та надійності, що дозволяє водіям забезпечити характеристики свого автомобіля з врахуванням їхніх вимог та потреб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 20383 |
| Производитель | Japko |
| Длина | 249 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 53 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | Space Wagon, Space Runner, Galant, Ranger, 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 481 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Назва бренду | JAPKO |
| Тип запчасти | Повітряний фільтр |
| Ширина [мм] | 200 |
Информация для заказа
- Цена: 188,25 ₴
