-5%

GDB1388 TRW - Тормозные колодки к дискам
1 867,67 ₴
1 773,66 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1388
+380 (96) 511-63-80
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TRW Automotive, є лідером з виробництва автокомпонентів, що охоплюють гальмівні системи, деталі підвіски і кермового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструментарій. Продукцію компанії TRW використовують 40 найбільших автовиробників ринку оригінального устаткування (Original Equipment, OE) на більш ніж 250 моделях. Компанія TRW пропонує асортимент з 1012 номерів деталей, який охоплює 98% європейського парку автомобілів. Всі відлиті деталі виконані з матеріалу GG20 або GG15HC, якщо йдеться про високовуглецеві гальмівні диски. На сьогоднішній день компанія TRW Automotive випустила понад 350 мільйонів супортів, асортимент колісних циліндрів компанії включає в себе понад 650 позицій, TRW виробляє понад 12 млн. гальмівних. Така продуктивність дозволяє їй займати лідируючі позиції серед найвідоміших виробників запчастин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | GDB1388 |
| Высота внешней накладки | 72.5 мм |
| Толщина | 18.5 мм |
| Высота внутренней накладки | 69 мм |
| Тип | Дисковые |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Производитель | TRW |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | S60, S70, V70, S80, XC70, Tacoma |
| Пользовательские характеристики | |
| ID бренду | 161 |
| Висота 1 [мм] | 69 |
| Висота 2 [мм] | 72,5 |
| Довжина 1 [мм] | 156,4 |
| Довжина 2 [мм] | 155,4 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/056 |
| Контакт попередження про знос | не підготовано для індикатора попередження про зно |
| Назва бренду | TRW |
| ОНР | Інформація відсутня, зверніться до виробника |
| Обмеження виробника | ATE |
| Тип запчасти | Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо |
| Толщина (мм) | 18,5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 773,66 ₴


